O mnie

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Roberta Lorkowskiego powstał w 1991 roku. Pierwotnie mieścił przy ul. Popiełuszki 12, a w roku 1993 został przeniesiony pod adres ul. Ofiar Katynia 35, gdzie mieści się do dnia dzisiejszego .

W roku 1995 Robert Lorkowski uzyskał II stopień specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej, a gabinet został przekształcony w Prywatny Specjalistyczny Gabinet Stomatologii, Chirurgii i Implantologii.

Dzięki ustawicznemu, potwierdzonemu certyfikatami i dyplomami dokształcaniu się  oraz długoletniej praktyce w gabinecie można skorzystać z wysokiego poziomu usług z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Wybrane dyplomy i certyfikaty doktora Lorkowskiego dostępne są w zakładce Dyplomy i Uprawnienia.

Prywatnie dbając o swoje zdrowie Robert Lorkowski uprawia pływanie i jako współzałożyciel Sekcji MOTYL – Senior MOSiR Stalowa Wola trenuje zawodników sekcji.

 

Robert Lorkowski - Najlepszym Sportowcem Roku 2015 Naczelnej Rady Lekarskiej

13.05.2016 r. w Warszawie na XIII Nadzwyczajnym Krajowym Zjeździe Lekarzy Robert Lorkowski otrzymał tytuł NAJLEPSZEGO SPORTOWCA ROKU 2015 . Prestiżową nagrodę i puchar otrzymał z rąk Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej Pana Macieja Hamankiewicza i Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła.

Na wybór Naczelnej Rady Lekarskiej zdecydowały sukcesy na zawodach w Polsce i na świecie w pływaniu, m.in.:

  • 36 World Medical and Health Games które odbyły się 18-25.07.2015 r. w Limeric (Irlandia), gdzie zdobył 5 złotych i 3 srebrne medale . Było to największe medalowe osiągnięcie w Światowych igrzyskach Medyków dla naszej reprezentacji.
  • XI Mistrzostwa Polski Lekarzy w Pływaniu w Dębicy 21-23.04.2015 r., gdzie zdobył 8 medali w tym 5 złotych i 3 srebrne.
  • XIII Igrzyska Lekarskie które odbyły się 9-13.09.2015 r., gdzie zdobył 9 medali w tym 8 złotych i 1 srebrny.

Powyższy sukces jest również wynikiem treningów w sekcji Masters MOTYL MOSiR Stalowa Wola – z którą trenuje intensywnie od 10 lat i dla której zdobywa medale w Pucharach i Mistrzostwach Polski Masters.